کیف های تبلیغاتی چگونه می تواند باعث پیشبرد اهداف تجاری شما شود؟

کیف های تبلیغاتی چگونه می توانند باعث پیشرفت کسب و کار شما شوند؟

اگر همواره به دنبال آن هستید که با روش های بازاریابی خلاقانه و در عین حال کم هزینه بتوانید نرخ بازگشت هزینه های بازاریابی را در استراتژی های خود افزایش دهید، کیف ها و هدایای تبلیغاتی می توانند راهکار خوبی باشند.

امروزه کیف ها و ساک های دستی سبک با طرح های متنوع و جذاب بسیار مورد استفاده است. ساک ها و کیف هایی که مصارف متنوعی دارند. از ساک های خرید گرفته تا کیف های آرایشی و بهداشتی و انواع کیف های طلقی.

مزیت اصلی کیف های تبلیغاتی آن است که آنها همه روزه و در همه جا قابل استفاده هستند و بدین خاطر می توانند در معرفی نام تجاری شما که بر روی آنها درج شده است، نقش بسیار مهمی ایفا کنند.

 

کیف های آرایشی سسمی

کیف های آرایشی سسمی

 

چرا کیف تبلیغاتی؟

کسب و کار شما هر چه باشد کیف تبلیغاتی برای برند شما مفید خواهد بود. در مرحله ی اول ذکر این نکته مهم است که کسب و کار شما در هر اندازه ای که باشد می تواند از مزیت های کیف های تبلیغاتی بهره ببرد. لازم نیست که شما حتما یک کسب و کار باشید بلکه حتی سازمان ها و نهادهای عمومی و دولتی و خیریه نیز می توانند از کیف های تبلیغاتی برای معرفی خود به مخاطبانشان استفاده کنند.

به طور کلی بازاریابی موضوعی نیست که بتوان آن را متوقف کرد. کسب و کارهای کوچک و بزرگ، انجمن ها، خیریه ها و سازمان های دولتی و ... همه برای آنکه بتوانند در زمینه ی کار خود موفق باشند و بتوانند به اهداف تعریف شده ی خود برسند نیاز دارند تا از ابزارهای بازاریابی به موقع و درست استفاده کنند.

کیف های تبلیغاتی از جمله ابزارهایی هستند که بسیار مورد پسند و علاقه ی مخاطب می باشد و در عین حال کم هزینه هستند.

 

کیف های تلقی سسمی

کیف های طلقی سسمی 

 

قبل از انتخاب یک کیف تبلیغاتی به نکات ذیل توجه کنید:

رعایت چند نکته در انتخاب کیف های تبلیغاتی ضروری است. اول اینکه مطمین باشید که کیف ها از کیفیت بالایی برخوردار هستند. کیفیت خوب کیف ها باعث می شود تا بتوان آنها را بارها استفاده کرد و همچنان نام خود را در ذهن مخاطب پررنگ نگه داشت.

اگر ساک و کیف انتخابی شما به سرعت پاره شود و یا از بین برود چهره ی خوبی از نام شما در ذهن مخاطب باقی نمی ماند و احتمال بازگشت مخاطب به سوی شما کاهش خواهد یافت. کیف ها را به گونه ای انتخاب کنید که بارها و بارها استفاده شوند و کیفیت خوب آنها مخاطب را ترغیب نماید تا در موردش با دیگران صحبت کند.

 

کیف های دستی تبلیغاتی

کیف های دستی سسمی 

 

دوم، سعی کنید تا طراحی کیف، خاص و متفاوت باشد. هر چقدر انتخاب شما خاص تر باشد برند شما شناخته تر شده و مخاطبین با دیدن کیف های شما نامتان برایشان تداعی می شود. برای طراحی کیف تبلیغاتی با وسواس دقت بگذارید چرا که میزان موفقیت شما در استفاده از این ابزار در این مرحله تعیین می شود. طراحی ایی انجام دهید که هم راحت باشد و هم کاربردی باشد به طوری که بتواند شما را از رقبا متمایز سازد.

کیف را متناسب با دایره ی مخاطبین خود طراحی کنید. برای مثال اگر شما یک موسسه خیریه در حمایت از کودکان هستید، کیف های شما باید سرشار از شور و نشاط و امید باشد یا اگر مخاطبین شما آقایان هستند طراحی با رنگ های تیره و شکیل می تواند برای کار شما کارساز باشد.

مزایای استفاده از کیف های تبلیغاتی

هزینه های مقرون به صرفه ی طراحی و تولید کیف های تبلیغاتی باعث می شود تا اگر بر فرض شما به اهداف تعریف شده نرسید باز هم هزینه های تحمیل شده قابل جبران خواهد بود. به خصوص آنکه اگر کار را قدم به قدم شروع کرده باشید می توانید در صورت عدم رسیدن به اهداف پیش بینی شده ضرر را در پایین ترین نقطه متوقف سازید.از سوی دیگر در نظر بگیرید که یک طراحی خاص و باکیفیت و یک انتخاب درست چگونه می تواند بدرستی پیغام شما را به مخاطب برساند و روزانه نام شما را برایش تکرار کند.

از آنجا که عموما کیف های تبلیغاتی رایگان در اختیار مخاطبین قرار می گیرد بسیار مورد توجه می باشند. اگر به عنوان مثال سازمان و یا شرکت شما به عنوان اسپانسر در مراسم ها و یا کنفرانس ها شرکت کند، هدیه دادن کیف های تبلیغاتی می تواند در جذب نظر شرکت کنندگان بسیار مفید باشد و برند شما را به خوبی معرفی کند.

 

کوله پشتی های تبلیغاتی

کوله پشتی های تبلیغاتی سسمی

 

اگر سیاست بازاریابی شما به گونه ای هست که نمی خواهید کیف های تبلیغاتی به صورت رایگان عرضه شود، می توانید با تعریف حداقل میزان خرید، در صورت رسیدن مشتری به نقطه ی تعریف شده، کیف ها را به صورت رایگان در اختیار آنها قرار دهید. اگر کیف های شما به خوبی و باکیفیت مناسب طراحی شده باشد می تواند در تشویق مشتری در رساندن مبلغ خرید خود به حد تعیین شده بسیار اثرگذار باشد.

موارد مرتبط